Opakowania kartonowe papierowe Łódź

W handlu detalicznym bardzo ważną funkcję pełni opakowanie, do którego wkłada się zakupione przez klientów artykuły. Przede wszystkim liczy się jego estetyka, ale też niski koszt produkcji. Dla firm z dowolnej branży przygotowaliśmy urozmaiconą ofertę papierowych toreb i pudełek, które można ozdobić nadrukiem. Wszystkie pozycje z katalogu powstają w naszym zakładzie w Łodzi, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość i konkurencyjne ceny. 

Opakowania kartonowe Łódź

Proponujemy opakowania kartonowe najlepszej klasy, na których wykonamy nadruk w postaci logo marki lub dowolnej grafiki. W pracowni korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, dlatego gotowy produkt prezentuje się bardzo estetycznie. Oferujemy większość popularnych i sprawdzonych technik, m.in. sitodruk, flexi oraz offset. Nasi pracownicy mają duże doświadczenie w swoim fachu, dzięki czemu możemy zagwarantować doskonałą jakość nadruków. W trakcie omawiania specyfiki zamówienia z Klientem chętnie doradzimy optymalne rozwiązanie.

Opakowania produktowe Łódź

Nowoczesne pudełka papierowe można wykorzystać w sprzedaży artykułów spożywczych, zwłaszcza tych rzemieślniczych. Opakowanie z nadrukiem doskonale sprawdzi się do gustownej prezentacji żywności ekologicznej, produktów luksusowych czy wiejskich jajek. Nasza oferta polecana jest też na potrzeby branży kosmetycznej, a także drogerii czy zakładów jubilerskich. Współpracujemy również z firmami cateringowymi, poszukującymi tanich i solidnych pudełek na jedzenie. 

Producent opakowań kartonowych Łódź

W trosce o zapewnienie najwyższej jakości usług do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. W celu zakupienia opakowań kartonowych zapraszamy do kontaktu z działem handlowym. Chociaż siedzibą naszej firmy jest województwo łódzkie, to do skorzystania z oferty zachęcamy przedsiębiorstwa z całego kraju. Możemy pochwalić się prawie dwudziestoletnim doświadczeniem w branży, dlatego warto nam zaufać. W ofercie mamy również papierowe reklamówki z nadrukami lub bez, a także ciekawe akcesoria w postaci np. papierów filigranowych.  Zapraszamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem.

© 2022 Łódź Cały ten druk - producent toreb papierowych Łódź. Wszystkie prawa zastrzeżone Proformat

Formularz wyceny